Вам потрібен страховий поліс? 4 поради від: Risk Insurance Odesа щодо вибору страхової компанії

Багато людей стикаються із ситуаціями, коли їм явно не завадили б додаткові фінансові кошти. І зараз йдеться не про купівлю продуктів, одягу, техніки, подорожі тощо. Тут маються на увазі непередбачені обставини, що загрожують життю людини, її майну тощо. Це різні травми, захворювання, проблеми з майном, дтп та багато іншого.
Потрапивши в такі обставини, не кожен може вийти сухим із води, оскільки найчастіше йдеться про великі фінансові витрати. Саме тому страховий поліс — найкращий вибір, який Ви можете зробити як для себе, так і для своєї нерухомості.
Загалом це документ, який передбачає відшкодування завданих збитків страховою компанією. Укладається такий на певний період, а за рахунок внесків формується страховий фонд, з якого згодом здійснюються виплати потерпілому.
При цьому видів страхових полісів дуже багато, тому що це може бути страхування життя, майна, автомобіля та інших транспортів, бізнесу, туристів, медичний поліс тощо. Залежно від обраного напряму залежать всі особливості такого.

страховий поліс

 

Проте зараз дуже часто можна зустріти ситуації, коли цей документ є недійсним чи страховик відмовляє у виплатах. І пов'язано це із шахраями, які видають себе за ліцензійні компанії. І, щоб не потрапити до таких, слід заздалегідь зрозуміти, за якими критеріями потрібно вибирати страхову компанію.

4 поради щодо вибору страхового агентства

  • По-перше, звертати увагу слід на досвід роботи. Саме він відповідає за надійність та сумлінність страховиків. Слід звертати увагу на ті фірми, які працюють на ринку понад десять років, адже за такий час можна набратися досвіду та пропонувати якісні послуги.
  • По-друге, значення має репутація. Не слід довіряти лише сайту самої агенції. Дивитися слід й на живі відгуки, котрі Ви можете знайти на інших веб-ресурсах чи почути від знайомих. Все тому, що іноді відгуки на сайті компанії можуть бути підробленими, тому це не вбереже Вас від шахраїв.
  • По-третє, наявність ліцензії — ще один обов’язковий критерій. В цьому випадку особливу увагу слід приділяти виду такого документа, термін дії та дату, коли він був виданий. Надавати такі послуги можуть лише компанії резиденти та нерезиденти.
  • Відкритість також має вагоме значення. Мається на увазі наявність веб-сайту, завдяки якому можна дізнатись все необхідне. Більш того, він повинен бути якісним та зручним, й з відкритою інформацією, контактами, філіями, описом послуг та багатьом іншим.

 

І якщо Ви хочете мати справу саме з таким виконавцем, «Risk Insurance Odesа» чекає на Вас. Там Ви можете швидко й за вигідною ціною отримати страховий поліс онлайн. Вас обов’язково порадує великий вибір послуг, досвід роботи в 10 років, підтримка від спеціалістів протягом цілої доби, наявність офісу та можливість живого спілкування, переконлива кількість партнерів й задоволених клієнтів.

Наверх