Найпопулярніші моторні оливи для автомобіля

Моторні оливи за всіма показниками вважаються найбільш необхідними матеріалами для будь-якого автомобіля. Вся справа у тому, що дані продукти створюються за допомогою використання базового масла та додаткових компонентів, які в свою чергу покращують характеристики готових матеріалів.
Безумовно, кожен автомобіліст у певний час зіштовхується із необхідністю заміни моторної оливи в авто. При цьому на даному етапі йому доводиться із особливою увагою та відповідальністю віднестись до вибору такого продукту, бо саме від цього залежить не тільки термін служби внутрішніх компонентів мотору, але й усієї силової установки.

Авто, моторні оливи, кастрол


На сучасному ринку представлений великий вибір спеціальних рідин для двигунів, за рахунок чого кожен автомобіліст має можливість придбати ідеальний продукт для конкретного типу мотора.
Давайте розбиратися із найбільш популярними виробниками моторних олив на ринку.

  1. Лікві Молі. У цьому випадку доводиться казати про продукти, які відрізняються особливою стабільністю в’язкості. До того ж це оптимальний варіант для використання у машинах, у яких пробіг перевищує відмітку у 200000км.
  2. Ідемітсу. Це японська компанія, яка на протязі довгого часу займається виробництвом моторних олив для силових агрегатів різного типу. Саме тому дана продукція ідеально підходить для використання у автомобілях із бензиновими або дизельними двигунами.
  3. Шелл. Ця компанія створює особливе масло, яке має прозору основу. До того ж кожен окремий продукт має оптимальну в’язкість під час використання.
  4. Мобіл. Ця торгова марка вважається доволі популярною на ринку. А все тому, що під нею випускаються продукти із високими експлуатаційними характеристиками.
  5. Кастрол. Насправді ця компанія займається виробництвом олив для двигунів із урахуванням встановлених вимог та норм. Саме тому готові моторні оливи кастрол мають відповідні переваги. Тут хочеться виділити можливість підвищення динаміки розгону, очищення внутрішніх компонентів від забруднень, а також подовження терміну служби як силової установки, так і АКБ.
  6. Тотал. Цей виробник випускає на ринок дійсно якісну продукцію, яка має позитивні характеристики. При цьому особливою популярністю тут користується олива для використання у будь-який період часу. Серед особливих показників такого матеріалу можна виділити низьку сульфатну зольність, відсутність шумів під час роботи мотору, а також економію паливної рідини.


Для того щоб придбати ідеальну моторну оливу для власного транспорту, достатньо відвідати сайт спеціалізованої компанії. Там представлений великий вибір різноманітних мастил, серед яких ви неодмінно підберете кращий варіант.

Наверх