На що варто звернути увагу при виборі світлодіодних лампочок для авто

Світлодіодні лампочки користуються особливою популярністю на сьогоднішній день. Вся справа в тому, що ці прилади забезпечують якісне автомобільне освітлення при мінімальному використанні енергії. Саме тому на автомобільний генератор не задається велика напруга, що в свою чергу значно продовжує його термін використання.
Для того щоб отримати бажаний результат, необхідно із самого початку з особливою увагою підійти до вибору світлодіодів для автомобіля.

 Led лампи


Перш за все слід зазначити, що ці сучасні прилади значно відрізняються від своїх галогенних та ксенонових побратимів. В них немає ніяких елементів, які б приходили в недійсність раніше встановленого терміну. Також для моментального розпалювання лампочку тут не доводиться використовувати баласт. Але у деяких автомобілях, які мають бортовий комп’ютер, можна знадобитися у додатковому порядку спеціальна обманка.
Які фактори повинні враховуватися під час вибору світлодіодних лампочок для автомобіля?
Безумовно, у першу чергу необхідно розібратися із місцем встановлення лампочок. Справа в тому, що кожен окремий продукт в залежності від основного призначення має відповідний цоколь. Наприклад, для ближнього та дальнього світла можуть використовуватися лампочки із цоколем Н1. Для противотуманих фар необхідно купувати елементи із цоколем Н11. Тільки для дальнього світла рекомендується використовувати прилади Н4. Також існують універсальні продукти, які одночасно можуть використовуватися для ближнього та дальнього світла, и противотуманних фар. Це Led лампи H7, придбати які можна на сайті спеціалізованого онлайн магазину.

Led лампи


Давайте із вами розберемося із основними перевагами світлодіодних приладів.

  1. По-перше, вони виготовляються за допомогою сучасних технологій, що в свою чергу значно покращило світловий потік, який знаходиться в межі від 1800 до 3600л.
  2. По-друге, порівняно із іншими приладами світлодіоди мають більш високу потужність, але незалежно від цього використовують мінімальну кількість енергії.
  3. По-третє, ці продукти працюють у безперебійному режимі на протязі довгого часу. Частіше за все ця оптика радує власника відмінним функціонуванням на протязі 50000 годин. А це явно свідчить про те, що власник може зекономити.
  4. По-четверте, світлодіоди випромінюють безпечне світло, яке ніяк не впливає на зір водія. При цьому можна обрати лампочки як із білим, так і із синім кольором.
  5. По-п’яте, діоди мають властивість вистоювати перед вібраціями та ударами.
  6. По-шосте, відсутність вольфрамової нитки дозволяє лампочкам не нагріватися під час роботи.
  7. По-сьоме, світло діоди значно покращують зовнішній вигляд транспортного засобу.

Наверх